KURUMSAL

Ticari1 Teknoloji A.Ş., 2016 yılında kurulmuştur. Ticari1, yenilikçi ve yüksek güvenlikli uygulamaları sayesinde ihtiyaçları anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyet temelli bir hizmet vermektedir. Ticari1 müşterilerine, bulut sistem, kurulum gerektirmeyen, web tabanlı ticari yazılımlar başta olmak üzere e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-smm, e-müstahsil gibi tüm e-Dönüşüm ürünlerinde yenilikçi çözümler ve buna bağlı katma değerli hizmetler sunmaktadır. 

Ticari1, hem web tarayıcılarda, hem mobil cihazlarda çalışan bulut sistem iş yazılımı ile e-dönüşüm ürünleriyle bir arada entegrasyon sağlayan Türkiye'de ilk ve tek yazılım firmasıdır.

 

Ticari1 Teknoloji A.Ş., Gelir İdaresi Başkanlığında Verilen "Özel Entegratör" iznine sahiptir.

 Özel Entegratör izinlerini www.gib.gov.tr üzerinde sorgulayın

 

İlk Olanlar Daima Önemlidir. Türkiye'deki ilk ve hâlâ tek:

  • Mobil uygulamadan, bilgisayarlardan web tabanlı olarak, bulut sistem üzerinde çalışan, kurulum gerektirmeksizin self-service iş uygulaması sunan Ticari1'dir.
  • e-Fatura, e-irsaliye, e-defter, e-smm, e-müstahsil entegrasyonlarını aynı iş sistemi için sunan Ticari1'dir.

YAZILIM

 23 Haziran 2018 Cumartesi  Neandria Digital
Devamı

TEKNOLOJİ

 23 Haziran 2018 Cumartesi  Neandria Digital

Projelendirme sürecine girmiş işlemlerinizi, uzman proje ekibimiz ile birlikte kağıt üzerinde ve sahada karşılaşabilecek tüm varyasyonlar ile değerlendiriyoruz.

Devamı

BİLGİ GÜVENLİĞİ

 28 Temmuz 2018 Cumartesi  Neandria Digital

İş sürekliliğimize ve bilgi varlıklarımıza yönelik her türlü riski yönetmek amacıyla  ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamaktayız.

Devamı

ÖZEL ENTEGRATÖRLÜK HİZMETİ

 28 Temmuz 2018 Cumartesi  Neandria Digital
Devamı

İLETİŞİM

 17 Ağustos 2018 Cuma  Neandria Digital
Devamı