E-DÖNÜŞÜM

Sizin İçin Değerli Olan Bizimle Güvende!

Ticari1 eDevlet Ürün Ailesi ile eFatura, eDefter ve eArşiv Faturalarınız artık sorun olmaktan çıkıp, konfor olmaya başlıyor. Ticari1'in altyapı ve yazılım gücü sayesinde, yasal süre boyunca günveli bir şekilde saklanıp erişilebilir olmasını garanti ediyor.

 

Gelir İdaresi Başkanlığı Mevzuatıyla Uyumlu Çözümler

Ticari1 eDevlet Ürün Ailesi birebir Gelir İdaresi Başkanlığı mevzuatıyla uyumlu olmanın ve sürekli güncellenmenin yanı sıra aşağıda ürün bazlı sağlamış olduğu fonksiyonlar sayesinde işlerinizi kolaylaştırıyor.

 


e-Devlet Ürünlerinin Temel Özellikleri

  • Bulut tabanlı yönetim ile maliyet avantajı ve her yerden ulaşım olanağı
  • Tüm süreçlerde ve ekranlarda mobil destek ile hız ve verim artışı
  • Güçlü altyapısı sayesinde iş sürekliliği garantisi
  • Kurumsal kalitede uygulama destek hizmeti

E-FATURA

 23 Haziran 2018 Cumartesi  Neandria Digital

Mal veya hizmet satışı dolayısıyla fatura düzenlemek zorunda olan mükelleflerin, faturaları UBL formatında oluşturulmasıyla birlikte, alıcı tarafa elektronik olarak gönderilmesidir.

Devamı

E-İRSALİYE

 23 Haziran 2018 Cumartesi  Neandria Digital

e-İrsaliye, sadece uygulamaya kayıtlı şirketler arasında elekronik ortamda hazırlanan, kağıt irsaliye ile aynı hukuki niteliklere sahip bir çözümdür.

Devamı

E-ARŞİV

 23 Haziran 2018 Cumartesi  Neandria Digital

e-Arşiv, faturalarınızı e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere ve son kullanıcılara, elektronik ortamda fatura gönderme sistemidir.

Devamı

E-SMM

 23 Haziran 2018 Cumartesi  Neandria Digital

e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM), kağıt ortamda düzenlenen serbest meslek makbuzu ile aynı hukuki niteliklere sahip, serbest meslek mensuplarının fatura yerine düzenledikleri yasal olarak geçerli ve güvenli dijital bir belgedir.

Devamı

E-MÜSTAHSİL

 27 Temmuz 2018 Cuma  Neandria Digital

e-Müstahsil Makbuzu (e-MM) Uygulaması, müstahsil makbuzunun Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası ve ibrazı ile elektronik ortamda raporlamasını kapsayan uygulamadır

Devamı

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ticari1'in Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Yeni Türkiye'nin yeni teknoloji şirketi Ticari1.